Vytvoriť profil Moj profil
Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:30 telefón: 02 / 5296 3124
Zaregistrujte sa do nášho newslettra
mail:

O nás

    

Cestovná agentúra Redi Tour vznikla v roku 1990 ako jedna z prvých súkromných cestovných agentúr a svojím zákazníkom poskytuje služby už viac ako 24 rokov.

Agentúra Redi Tour si počas dlhoročnej existencie na slovenskom trhu vybudovala stabilnú pozíciu. Svedčí o tom, i status niekoľkonásobného najväčšieho predajcu produktov renomovaných cestovných kancelárií doma i v zahraničí ako i popredné umiestnenia v predaji leteniek pre jednotlivé letecké spoločnosti.
Filozofiou našej spoločnosti je pozitívne myslenie, ktoré sa neustále snažíme prenášať do našej práce. Spolupracujeme s najvýznamnejšími domácimi i zahraničnými leteckými spoločnosťami i touroperátormi. Široká ponuka služieb a kvalitný servis, to všetko nájdete pod značkou Redi Tour.

Cieľom našej spoločnosti je i naďalej zvyšovať úroveň a byť ku Vám čo najbližšie. Počas 24 rokov našej pôsobnosti na slovenskom trhu sa nám ako jednej z prvých a jednej z najúspešnejších súkromných cestovných agentúr, podarilo vyprofilovať kvalifikovaný pracovný tím, školený nielen doma ale i v zahraničí, s dlhoročnou praxou a profesionálnym prístupom.

Viac ako 16 rokov sme členmi medzinárodnej organizácie I.A.T.A., čo nás oprávňuje zastupovať všetky letecké spoločnosti združené v tejto organizácii a vystavovať ich cestovne doklady – letenky.

Pred 3 rokmi nás prijali za člena renomovanej medzinárodnej siete cestovných kancelárii Lufthansa City Center, združujúcej viac ako 600 agentúr v 63 krajinách sveta. Výhody tohto členstva využívajú najmä naši firemní klienti.

Od roku 2011 je Redi Tour ako jediný oficiálny zástupca cestovnej kancelárie Thomas Cook na Slovensku, a máme možnosť poskytovať jeho produkty, ktoré sú zárukou kvality a spokojnosti, a sú vhodné aj pre tých najnáročnejších
klientov.

Samozrejme našimi dlhoročnými partnermi sú i cestovné kancelárie ako Neckermann Reisen, TUI, FTI, DerTour, Jahnreisen , Schauinsland, Meisers Weltreisen, Billa-ITS.

Našou unikátnou a mimoriadne žiadanou službou na Slovensku je určite zabezpečovanie víz do Ruskej federácie on-line. Z pohodlia svojej kancelárie alebo domova si on-line objednáte na našej webovej stránke víza do Ruska, vybavenie dokumentov a návštevu konzulátu zabezpečíme my za Vás.

Či už potrebujete výhodnú letenku do niektorej zo svetových metropol alebo chcete stráviť príjemnú dovolenku v niektorom zo známych letovísk, obráťte sa na nás! Radi sa s Vami podelíme o naše dlhoročné skúsenosti.

 

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky

Letenky  -  Letenky Online  -  Lacné letenky -  Víza do Ruska  -  Letenky do Austrálie  -  Letenky do USA  -  Letenky do Kanady  -  Letenky do Thajska  -  Letenky do Dubaja  -  Letenky na Floridu  -  Letenky do Francúzka  -  Letenky do New Yorku  -  Letenky do Paríža  -  Letenky do Amsterdamu  -  Letenky do Anglicka  -  Letenky do Barcelony  -  Letenky do Holandska  -  Letenky do Ríma  -  Letenky do Toronta  -  Letenky do Vancouveru  -  Letenky do Madridu  -  Letenky do Bangkoku  -  Letenky do Sydney  -  Letenky do Bristolu  -  Letenky do Chicaga  -  Letenky do Liverpoolu  -  Letenky do Manchestru  -  Letenky do Nice  -  Letenky do Birminghamu  -  Letenky do Tampy  -  Letenky do Montrealu  -  Letenky do Seatlu  -  Letenky do Calgary  -  Letenky do Austinu  -  Letenky do Denveru