Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:00 telefón: +421 (0) 905 743 220

O nás

    

Cestovná agentúra Redi Tour vznikla v roku 1990 ako jedna z prvých súkromných cestovných agentúr a svojím zákazníkom poskytuje služby už viac ako 24 rokov.

Agentúra Redi Tour si počas dlhoročnej existencie na slovenskom trhu vybudovala stabilnú pozíciu. Svedčí o tom, i status niekoľkonásobného najväčšieho predajcu produktov renomovaných cestovných kancelárií doma i v zahraničí ako i popredné umiestnenia v predaji leteniek pre jednotlivé letecké spoločnosti.
Filozofiou našej spoločnosti je pozitívne myslenie, ktoré sa neustále snažíme prenášať do našej práce. Spolupracujeme s najvýznamnejšími domácimi i zahraničnými leteckými spoločnosťami i touroperátormi. Široká ponuka služieb a kvalitný servis, to všetko nájdete pod značkou Redi Tour.

Cieľom našej spoločnosti je i naďalej zvyšovať úroveň a byť ku Vám čo najbližšie. Počas 24 rokov našej pôsobnosti na slovenskom trhu sa nám ako jednej z prvých a jednej z najúspešnejších súkromných cestovných agentúr, podarilo vyprofilovať kvalifikovaný pracovný tím, školený nielen doma ale i v zahraničí, s dlhoročnou praxou a profesionálnym prístupom.

Viac ako 16 rokov sme členmi medzinárodnej organizácie I.A.T.A., čo nás oprávňuje zastupovať všetky letecké spoločnosti združené v tejto organizácii a vystavovať ich cestovne doklady – letenky.

 

Od roku 2011 je Redi Tour ako jediný oficiálny zástupca cestovnej kancelárie Thomas Cook na Slovensku, a máme možnosť poskytovať jeho produkty, ktoré sú zárukou kvality a spokojnosti, a sú vhodné aj pre tých najnáročnejších
klientov.

Samozrejme našimi dlhoročnými partnermi sú i cestovné kancelárie ako Neckermann Reisen, TUI, FTI, DerTour, Jahnreisen , Schauinsland, Meisers Weltreisen, Billa-ITS.

Našou unikátnou a mimoriadne žiadanou službou na Slovensku je určite zabezpečovanie víz do Ruskej federácie on-line. Z pohodlia svojej kancelárie alebo domova si on-line objednáte na našej webovej stránke víza do Ruska, vybavenie dokumentov a návštevu konzulátu zabezpečíme my za Vás.

Či už potrebujete výhodnú letenku do niektorej zo svetových metropol alebo chcete stráviť príjemnú dovolenku v niektorom zo známych letovísk, obráťte sa na nás! Radi sa s Vami podelíme o naše dlhoročné skúsenosti.

 

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky