Vytvoriť profil Moj profil
Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:30 telefón: 02 / 5296 3124
Zaregistrujte sa do nášho newslettra
mail:

MOŽNOSŤ VÝBERU KONKRÉTNEJ IZBY VOPRED !!!

 

 

MOŽNOSŤ VÝBERU KONKRÉTNEJ IZBY VOPRED !!!

 

S touto novou službou si môžete vybrať svoju obľúbenú izbu ešte pred cestou.

 

Táto služba sa vzťahuje na vybrané hotely v Španielsku – Baleárske ostrovy a Kanárske ostrovy , Grécko – Korfu, Kréta ,Rodos,Turecko a Cyprus. Hotely pod turistickými značkami Neckermann Reisen a Thomas Cook Signature, ktoré ponúkajú predbežnú rezerváciu, sa budú postupne rozširovať.

 

Priebeh služby:

Dostanete e-mail 6 dní pred odchodom s informáciou, že požadované číslo izby v kategórii rezervovanej izby môže byť už záväzne rezervované.

Internetový odkaz Vás zavedie na mapu izieb rezervovaného hotela. S niekoľkými kliknutiami si môžete za poplatok rezervovať izbu podľa vášho výberu od € 30 (v závislosti od hotela a kategórie izieb).

Platba poplatku sa uskutoční na mieste v hoteli.

 

Viac podrobností získate na našich pobočkách alebo prostredníctvom kontaktného formulára.

 

 

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky

Letenky  -  Letenky Online  -  Lacné letenky -  Víza do Ruska  -  Letenky do Austrálie  -  Letenky do USA  -  Letenky do Kanady  -  Letenky do Thajska  -  Letenky do Dubaja  -  Letenky na Floridu  -  Letenky do Francúzka  -  Letenky do New Yorku  -  Letenky do Paríža  -  Letenky do Amsterdamu  -  Letenky do Anglicka  -  Letenky do Barcelony  -  Letenky do Holandska  -  Letenky do Ríma  -  Letenky do Toronta  -  Letenky do Vancouveru  -  Letenky do Madridu  -  Letenky do Bangkoku  -  Letenky do Sydney  -  Letenky do Bristolu  -  Letenky do Chicaga  -  Letenky do Liverpoolu  -  Letenky do Manchestru  -  Letenky do Nice  -  Letenky do Birminghamu  -  Letenky do Tampy  -  Letenky do Montrealu  -  Letenky do Seatlu  -  Letenky do Calgary  -  Letenky do Austinu  -  Letenky do Denveru