Vytvoriť profil Moj profil
Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:30 telefón: 02 / 5296 3124
Zaregistrujte sa do nášho newslettra
mail:

,,MOJE LEHÁTKO"

 

 

 

Thomas Cook ponúka svojim hosťom novú službu, možnosť vyhradiť si svoje osobné lehátko pri bazéne  vo svojom dovolenkovom hoteli s názvom  - ,,MOJE LEHÁTKO".

Pilotný projekt bol odštartovaný koncom februára 2018 v troch vlastných hoteloch spoločnosti Thomas Cook:

  • SENTIDO Aeqoura na Lanzarote

  • Sunprime Atlantic View na Gran Canarii

  • SENTIDO Buganvilla na Fuerteventure

Do leta 2018 bude ponuka s touto službou k dispozícii v 30 hoteloch vlastných značiek spoločnosti Thomas Cook. Služba sa bude v priebehu roka  nepretržite rozširovať a môžu si ju rezervovať hostia turistických značiek Thomas Cook Signature, Neckermann Reisen a Öger Tours. Cena za rezerváciu je 25 eur za lehátko a pobyt.

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky

Letenky  -  Letenky Online  -  Lacné letenky -  Víza do Ruska  -  Letenky do Austrálie  -  Letenky do USA  -  Letenky do Kanady  -  Letenky do Thajska  -  Letenky do Dubaja  -  Letenky na Floridu  -  Letenky do Francúzka  -  Letenky do New Yorku  -  Letenky do Paríža  -  Letenky do Amsterdamu  -  Letenky do Anglicka  -  Letenky do Barcelony  -  Letenky do Holandska  -  Letenky do Ríma  -  Letenky do Toronta  -  Letenky do Vancouveru  -  Letenky do Madridu  -  Letenky do Bangkoku  -  Letenky do Sydney  -  Letenky do Bristolu  -  Letenky do Chicaga  -  Letenky do Liverpoolu  -  Letenky do Manchestru  -  Letenky do Nice  -  Letenky do Birminghamu  -  Letenky do Tampy  -  Letenky do Montrealu  -  Letenky do Seatlu  -  Letenky do Calgary  -  Letenky do Austinu  -  Letenky do Denveru