Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:00 telefón: +421 (0) 905 743 220

Nový letový poriadok Czech Airlines na letnú sezónu

 

Príchod letného obdobia znamená zmeny v letovom poriadku aj v Českých aerolíniách. Jedná sa o niektoré zmeny, ktoré ako veríme aj my vo Vzlietni prinesú väčší komfort pre vás zákazníkov a aj prispôsobenie sa vašim požiadavkám počas letného obdobia. Takže čo prinesie letná sezóna 2014?

Výhodnejšie jednosmerné tarify

Vďaka novej cenovej politike je aktuálne možné zakúpiť jednosmernú letenku výrazne výhodnejšie ako tomu bolo doteraz. Pri nových podmienkach je možné si zakúpiť letenku už na úrovni polovičnej ceny za spiatočný let. Tieto podmienky platia pre všetky rezervačné triedy, ktoré ČSA ponúkajú svojim klientom.

Zatiaľ však táto cenová politika bola zavedená iba u vybraných letových liniek. Medzi prvé linky, kde bola zavedená nová koncepcia, patria lety medzi Prahou, Bratislavou a Košicami, ďalej taktiež do Tel Avivu, Barcelóny, Berlína, Bukurešti, Zürichu, Düsseldorfu, Frankfurtu, Hamburgu, Kodane, Madridu, Milána, Nice, Ríma a Štokholmu.

Voľnejšie pravidlá využívania elektronických zariadení na palube

 Vďaka zmene pravidiel Českých aerolínií je možné využívanie niektorých elektronických zariadení na palube počas rolovania, letu aj pristávania. Podmienkou je, že zariadenia nevysielajú a ani nepríjmajú elektronický signál. Toto pravidlo sa týka aj mobilných telefónov a tabletov pokiaľ sú prepnuté do „Letového režimu“.

Jedinou výnimkou sú cestujúci sediaci pri núdzových východoch z lietadla. Títo majú zakázané využívanie elektronických prístrojov počas štartu, rolovania a pristávania. Počas letu však môžu elektronické zariadenia využívať bez obmedzenia.

Tieto zmeny by mali podľa ČSA priniesť viac pasažierov a ich väčší komfort. Pokiaľ si chcete novinky vyskúšať aj vy, tak neváhajte a letenky si môžete zakúpiť aj priamo tu, na našej stránke.

Prajeme príjemné letecké zážitky.

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky