Vytvoriť profil Moj profil
Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:30 telefón: 02 / 5296 3124
Zaregistrujte sa do nášho newslettra
mail:

Obmedzenie počtu letov z Bratislavy našich klientov neovplyvní

Hoci bratislavské letisko prišlo vplyvom krachu spoločností Danube Wings a Air Onix o niektoré svoje pravidelné letecké linky v letnej sezóne, z Bratislavy budú aj naďalej lietať letecké spoločnosti ako aj v predchádzajúcich rokoch. Jedná sa o spoločnosti Ryanair, škandinávska spoločnosť Norwegian Air Shuttle a České aerolínie a ďalšie charterové lety.

Pravidelné letecké spojenia v letnej sezóne z letiska v Bratislave

- Alghero (Ryanair), 2 x týždenne

- Barcelona-Gerona (Ryanair), 2 x týždenne (3 x týždenne v júli a auguste)

- Birmingham (Ryanair), 2 x týždenne

- Brusel-Charleroi (Ryanair), 3 x týždenne

- Dublin (Ryanair), 6 x týždenne

- Edinburg (Ryanair), 2 x týždenne, (3 x týždenne v júli)

- Košice (ČSA), 8 x týždenne

- Liverpool (Ryanair), 2 x týždenne, (3 x týždenne v apríli a v júli)

- Londýn-Luton (Ryanair), 4 x týždenne

- Londýn-Stansted (Ryanair), 12 x týždenne, (13 x týždenne v júli)

- Malaga (Ryanair), 2 x týždenne

- Miláno-Bergamo, Miláno-Malpensa (Ryanair), 4 x týždenne

- Moskva-Vnukovo (UTair Aviation), 7 x týždenne

- Oslo (Norwegian Air Shuttle), 2 x týždenne

- Palma de Mallorka (Ryanair), 2 x týždenne

- Paríž-Beauvais (Ryanair), 2 x týždenne

- Praha (ČSA), 8 x týždenne

- Rím-Ciampino (Ryanair), 4 x týždenne

- Trapani (Ryanair), 2 x týždenne

Ďalšou možnosťou pre cestovania chtivých sú aj charterové lety priamo z Bratislavy do desiatok destinácií. Medzi tradičné destinácie pribudli aj nové destinácie ako Tirana v Albánsku, ale aj mestá Sitia, Chania, Atény, Kavala a Klamata v Grécku. Prepravca SmartWing pre túto sezónu zaradil možnosť kúpy letenky bez dovolenkového balíčku do destinácií Tel Aviv a Burgas.

Ponuka letov z bratislavského letiska je teda aj v tejto letnej sezóne dostatočne rozsiahla. Všetky spomínané lety si môžete rezervovať aj na našej stránke, priamo tu. Pokiaľ vám ponuka letov z Bratislavy nevyhovuje, môžte využiť ponuku iných prepravcov na blízkych letiskách vo Viedni, Budapešti alebo Prahe. Stačí si vybrať v našej ponuke.

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky

Letenky  -  Letenky Online  -  Lacné letenky -  Víza do Ruska  -  Letenky do Austrálie  -  Letenky do USA  -  Letenky do Kanady  -  Letenky do Thajska  -  Letenky do Dubaja  -  Letenky na Floridu  -  Letenky do Francúzka  -  Letenky do New Yorku  -  Letenky do Paríža  -  Letenky do Amsterdamu  -  Letenky do Anglicka  -  Letenky do Barcelony  -  Letenky do Holandska  -  Letenky do Ríma  -  Letenky do Toronta  -  Letenky do Vancouveru  -  Letenky do Madridu  -  Letenky do Bangkoku  -  Letenky do Sydney  -  Letenky do Bristolu  -  Letenky do Chicaga  -  Letenky do Liverpoolu  -  Letenky do Manchestru  -  Letenky do Nice  -  Letenky do Birminghamu  -  Letenky do Tampy  -  Letenky do Montrealu  -  Letenky do Seatlu  -  Letenky do Calgary  -  Letenky do Austinu  -  Letenky do Denveru