Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:00 telefón: +421 (0) 905 743 220

Letenky online

Letenky online

Letenky onlineOdkedy poznáme internet, život je pre nás v mnohých smeroch jednoduchší. Internet nám totižto ponúka obrovské množstvo možností. Okrem toho, že sú na ňom dostupné informácie rôzneho druhu, využívame ho na komunikáciu s priateľmi a známymi, uskutočňovania rôznych výskumov, počúvanie hudby, pozeranie filmov a pod, v čoraz väčšej miere je využívaný aj na nákupy. Jednou z možností nákupu cez internet sú napríklad aj letenky online, ktoré si teraz jednoducho zakúpite aj z pohodlia vášho domova.

Výhody nákupu leteniek cez internet

Kupovať letenky online má mnoho výhod. Predtým, než sa spustil online predaj leteniek, bolo potrebné kvôli letenkám zamieriť na letisko a kúpiť si svoju letenku priamo tam. To mohlo byť problémom hlavne pre ľudí, ktorí nebývali v blízkosti letiska a tak sa stalo, že mnohokrát museli cestovať aj stovky kilometrov. Teraz je to omnoho jednoduchšie – stačí si iba doma zapnúť počítač s prístupom na internet, vo vyhľadávači si naťukať stránku www.vzlietni.sk a idete na to.

Výber leteckej spoločnosti

letenky onlinePokiaľ ešte neviete, s ktorou spoločnosťou chcete letieť, stačí si do vyhľadávača na našej stránke zadať odkiaľ a kam budete letieť, či chcete aj spiatočnú alebo iba jednosmernú letenku, kedy (približne) chcete odlietať a kedy sa chcete vrátiť naspäť, akou triedou chcete letieť a kto všetko poletí s vami. Náš vyhľadávač vám následne sám vygeneruje hneď niekoľko možností, z ktorých si následne môžete vyberať.

Podľa čoho si vyberať letenky online?

Na výber tak väčšinou dostanete viacero leteckých spoločností, potom sa stačí už len rozhodnúť podľa ceny a služieb, ktoré vám daná spoločnosť ponúka. Pri rozhodovaní vám môžu veľmi pomôcť aj recenzie na určité letecké spoločnosti od vašich známych či recenzie od rôznych ľudí, ktoré nájdete na internete, na diskusných fórach a pod. Ceny, za ktoré môžete cestovať závisia od danej spoločnosti, vzdialeností destinácie, z ktorej odlietate a do ktorej letíte, od dátumu, kedy chcete letieť, od množstva a váhy vašej batožiny atď.

Klasické alebo nízko nákladové letecké spoločnosti?

Pri výbere leteckej spoločnosti treba myslieť aj na to, že v ponuke www.vzlietni.sk sú klasické aj nízko nákladové aerolinky, ktorými môžete letieť do svojej cieľovej destinácie. Nízko nákladové letecké spoločnosti majú samozrejme nižšie a výhodnejšie ceny leteniek, avšak to neznamená, že vám budú ponúknuté aj menej kvalitné služby či dokonca, že let takýmito aerolíniami bude menej bezpečný než let s klasickou leteckou spoločnosťou.

Rozdiel medzi klasickými a nízko rozpočtovými leteckými spoločnosťami väčšinou spočíva v tom, že tie nízko nákladové vám ponúkajú iba služby spojené s prepravou. To, čo je pri klasických aerolíniách samozrejmosťou – výber sedadla, občerstvenie počas letu či denná tlač, to sa pri nízko nákladových leteckých spoločnostiach pokladá za „extra“ služby, za ktoré je potrebné si priplatiť. Ak však chcete lacnejšie letenky online a ušetrené peniaze radšej investujete do lepšieho ubytovania či do fakultatívnych výletov – cestovanie s nízko nákladovými leteckými spoločnosťami je pre vás to najlepšie riešenie.

Akcie a zľavy pri nákupe letenky online

skvelé letenky do celého svetaPokiaľ nakupujete letenky online, ďalšou výhodou (okrem toho, že nemusíte cestovať na letisko) je, že mnohé spoločnosti majú na svojich stránkach aj rôzne akcie a zľavy, ktoré môžete ľahko sledovať a vyhliadnuť si, kedy bude pre vás cestovanie najvýhodnejšie. Pokiaľ ste už niekedy s danou aerolíniou leteli, zväčša vám ponúknu aj možnosť zasielania svojich noviniek e-mailom a tak budete o prebiehajúcich akciách informovaný včas.

Mnoho ľudí sa tiež obáva nákupu cez internet preto, že pri tom nemajú možnosť komunikovať priamo s predajcom a tak si vysvetliť nejasnosti, ktoré majú pri kúpe svojej letenky. To však pri www.vzlietni.sk nie je žiaden problém, pretože nás môžete kontaktovať telefonicky a my vám zodpovieme všetky vaše otázky.

Vzlietni.sk ponúka letenky online za skvelé ceny

s letenkami za oddychomAk kupujete letenky online, okrem destinácie a dátumu si môžete vybrať aj sedadlo, kde chcete sedieť, objednať si jedlo, môžete si poistiť vaše veci, dokonca po registrácii dostanete ponuku na rezerváciu auta alebo hotela. Kupovať letenky online sa oplatí aj v prípade, že po zakúpení budete potrebovať vykonať nejakú zmenu - doplatiť za batožinu, zmeniť dátum odletu a pod. Potvrdenie o každej zmene Vám bude zaslané e-mailom a teda budete mať jasný a podrobný prehľad o Vašej dovolenke od prvého momentu až po šťastný návrat domov.

Keď kupujete letenky online, v niektorých prípadoch si musíte letenku vytlačiť. To môžete urobiť na domácej tlačiarni. Ak náhodou takúto letenku stratíte, stačí keď si vytlačíte ďalšiu kópiu a je po probléme. Mnohým spoločnostiam však stačí keď si na letisko prinesiete doklad totožnosti a letenku vám dajú priamo tam.

Cestovanie lietadlom je rýchly a pohodlný spôsob cestovania. Letenky sú čoraz lacnejšie a preto cestovanie lietadlom je čím ďalej výhodnejšie.

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky