Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:00 telefón: +421 (0) 905 743 220

Letenky Dubaj

Dubaj

letenky dubaj

Najpopulárnejší zo siedmych Arabských Emirátov je Dubaj. Nachádza sa na severnom pobreží Perzského zálivu na Arabskom poloostrove. Často je prezývaný „Perla Perzského zálivu“,  za emirátom Abu Dhabi je to najväčší emirát.

 

Luxusná dovolenka

Dubaji žije okolo 1,5 miliónov obyvateľov. Dubaj je jedným s najrozvinutejších multi-kultúrnych miest na svete, žije tu mene

j než 10% skutočných a pôvodných obyvateľov emirátov.Aj keď je dnešný Dubaj tzv. hi-tech mestom, je to stále silne islamské mesto plné kultúry, snúbiace historické budovy a mešity s neskutočne modernými stavbami a aj napriek tomu je považované za tak okúzľujúce miesto, kde sa prelínajú tradície s modernými prvkami.

 

Letenky Dubaj

Dubaj je najrýchlejšie rastúce mesto na svete. Mesto, ktoré nikdy nespí. Dubaj je najznámejší vďaka svojim plážam, horúcemu slnku a nakupovaním. Dubaj sa pýši vysokými, modernými a originálnymi mrakodrapmi, mešitami a zaujímavou architektúrou starého mesta. Najznámejšia budova stojí na umelo vytvorenom ostrove – Burj Al Arab. Veľmi známe sú aj umelo vytvorené ostrovy v tvare palmy so 120 km pláže. Letenky Dubaj vám umožnia vidieť a zažiť to, o čom mnohí iba čítajú.

 

Doprava

V centre mesta sa najľahšie dostanete na trhy a k múzeám pešo. Verejná doprava je vcelku lacná a spoľahlivá, linky autobusov však nepokrývajú celé mesto. Zaujímavou dopravou je však lodná doprava. Najdrahšie je cestovanie taxikom, avšak výhodou je, že si môžete prenajať taxi aj na celý deň (cca 12 hod) za jednu, stálu cenu.

 

Letenky Dubaj + ubytovanie

V našej cestovnej kancelárii si môžete rezervovať letenky Dubaj za výborné ceny. Pomôžeme vám tiež vybrať hotel podľa vašich požiadaviek.  V meste je množstvo hotelov, priemerných alebo veľmi luxusných, takže ubytovania je dostatok, vždy je však lepšie rezervovať si ubytovanie vopred.

 

Jedlo, zábava, bary

Letenky Dubaj ponúkame za priaznivé ceny, čo umožňuje každému spoznať túto skvelú krajinu výhodne. V Dubaji nájdete mnoho výborných reštaurácií a kaviarní. Nájdte tam vynikajúcu tradičnú domácu kuchyňu pre gurmánov ale aj klasickú európsku pre menej náročných.  Konzumácia alkoholu sa tam neberie na ľahkú váhu.  Alkohol je možné dostať len v podnikoch s licenciou, počas moslimských sviatkov sa alkohol nepredáva vôbec. Na verejných miestach je pitie alkoholických nápojov ilegálne.  Bary sa väčšinou nachádzajú v hoteloch a otvorené sú do 01:00 alebo do 02:00 hod.

 

Letenky Dubaj za najlepšie ceny

Ak si vyberiete Dubaj ako vašu dovolenkovú destináciu, radi vám poradíme a na základe vašich podrobných požiadaviek pomôžeme vybrať letenky Dubaj a hotel za najlepšiu cenu. 

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky