Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:00 telefón: +421 (0) 905 743 220

Letenky do Vancouveru

Vancouver, Canada

Letenky do VancouveruVancouver je pobrežné mesto ležiace na juhozápade kanadskej provincie Britská Kolumbia.

Vancouver je najväčšie metropolitné centrum na západe Kanady a tretie najväčšie v celej Kanade. Je mestom geografickej oblasti známej ako Lower Mainland. V meste sa nachádza Port Metro Vancouver, prístav svetového významu. Počet obyvateľov je 611 000, v metropolitnej oblasti 2,2 miliónov. Je rôznorodé etnicky aj lingvisticky, 52% obyvateľov a 43% obyvateľov metropolitnej oblasti nemá za svoj materinský jazyk angličtinu.

Atrakcie a zaujímavosti Kanady

So svojím malebným výhľadom, miernym podnebím a priateľskými ľuďmi, je toto mesto známe po celom svete ako jedno z najlepších miest sveta na život, a populárna turistická oblasť. Letenky do Vancouveru vám ponúkajú dovolenku, na ktorej sa nebudete nudiť.

Kanadský Vancouver je každoročne vyhlasovaný za najkrajšie mesto planéty a najlepšie miesto na život. Vancouver je unikátnym mixom nádhernej prírody a pestrej architektúry, prístavov, pláží, hôr, mrakodrapov, parkov, nákupných centier, detských ihrísk, plavární, outdoorových aktivít atď.

Letenky do Vancouveru so Vzlietni.sk

Letenky do Vancouveru ponúkajú svojim návštevníkom vynikajúcu príležitosť pre vonkajšie dobrodružstvo a sofistikované atrakcie na svetovej úrovni. Využite výbornú lokalitu mesta pri oceáne, s dostatkom zelene a mnohých rekreačných príležitostí v horách (len 20 minút severne od centra mesta). Po vyčerpávajúcom dni si môžete vychutnať pohár miestneho vína a skvelého jedla, alebo si oddýchnuť v unikátnych kúpeľoch Vancouveru.

Zatiaľ čo toto prístavné mesto je známe pre svoje mierne podnebie, okolité, snehom pokryté svahy sú ideálne pre zimné športy s nádherným výhľadom na mesto. Vancouver je jedno z mála miest na svete, kde je možné sa lyžovať v dopoludňajších hodinách a plávať v popoludňajších. Toto všetko môžete zažiť aj vy na vlastnej koži. Stačí si na našich stránkach rezervovať ubytovanie a letenky do Vancouveru, a vychutnávať si krásy, ktoré toto mesto ponúka.

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky