Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:00 telefón: +421 (0) 905 743 220

Letenky do Francúzska

Letenky do Francúzska

letenky do francúzskaFrancúzsko je krajina nachádzajúca sa v západnej Európe. Francúzsko hraničí s Belgickom a Luxemburskom na severovýchode, s Nemeckom a Švajčiarskom  na východe, s Talianskom na juhovýchode a so Španielskom, Andorrou a Monakom na juhu. Francúzsko je krajina rovinatá na severe a západe, no na ostatnej časti územia aj hornatá. Francúzske Alpy sa pýšia  najvyšším bodom v západnej Európe – Mont Blanc, s nadmorskou výškou 4810 m.

Letenky do Francúzska ponúkajú dovolenku o akej sa vám sníva. Na juhu tejto krajiny sú nádherné pláže, pohodová a priateľská atmosféra, o ktorú sa postarajú miestni, výborné jedlo a skvelá zábava. Letenky do Francúzska vám splnia vaše predstavy o dokonalej dovolenke.

 

Rezervujte si letenky do Francúzska a navštívte Paríž

Paríž je hlavné mesto Francúzska, považované za romantické mesto plné hudby a príjemnej atmosféry. Toto mesto je ideálne na nákupy a inšpiráciu pre najnovšie módne trendy. Leťte do Francúzska za výhodné ceny s našou spoločnosťou. Rezervujte si letenky do Francúzska už dnes.

 

LACNÉ LETENKY DO FRANCÚZSKA | PARÍŽ - TURISTICKÉ ZAUJÍMAVOSTI

 

Navštívte Eiffelovu vežu

letenky do francúzskaLetenky do Francúzska vám umožnia navštíviť jednu z najznámejších veží v Európe. Táto elegantná kovová konštrukcia týčiaca sa nad Parížom je stará už 113 rokov. Eiffelova veža bola pôvodne symbolom mesta, a v celom svete sa dostala do povedomia ako symbol Francúzska.

Túto 324 metrov vysokú a 10 100 tón vážiacu architekonickú dominantu postavil v roku 1889 Gustave Eiffel ako symbol tzv. Svetovej čestnosti. Hneď sa stala hviezdnou atrakciou hlavného mesta. Navšítilo ju už viac ako 200 mil. turistov. Tri výškové úrovne veže poskytujú výborné podmienky na pozorovanie zaujímavostí ako sú Champ-deMars, École Militaire a Hotel des Invalides. Je odtiaľto výhľad na celé hlavné mesto Francúzska. Krátkou prechádzkou cez most sa dostanete k záhradám Trocadéro. 

 

Letenky do Francúzska ponúkajú tiež Camps-Élysées

Od Víťazného oblúku až k miestu de la Concorde sa rozprestiera najkrajšia ulica na svete, plná obchodov s luxusným tovarom a nočným životom. Od "rond-point" (guľaté miesto) sa z ulice stáva obrovská záhrada s divadlami, múzeami a vynikajúcimi reštauráciami. Len samotná dĺžka Champs-Elysées je poriadny kus chôdze. Ale samozrejme stojí za to navštíviť túto najrušnejšiu ulicu Paríža. Letenky do Francúzska ponúkajú množstvo nezabudnuteľných zážitkov.

 

Nenechajte si ujsť múzeum Louvre

letenky do francúzskaRezervujte si letenky do Francúzska, navštívte Paríž a jeho charizmatické, historické pamiatky. Múzeum Louvre sa zaraďuje medzi najúžasnejšie na svete. Vždy nájdete dav ľudí obklopujúcich Monu Lisu, Venušu Milétsku a Sediaceho pisára (4500 rokov starého muža).

Netreba však zabudnúť, že Louvre slúžil ako palác francúzskych monarchov počas ôsmych storočí. Louvre je ideálne situovaný, nachádza sa len 10 minút chôdze od Madeleine a Opery a Les Halles. A keď prejdete cez most Carrouse, ocitnete  sa v Múzeu d ´Orsay a v Sain-Germain-des-Prés.

 

Montmartre – Paríž

Tzv. Balkón Paríža a taktiež jedno z historických centier mesta. Je ideálny na pozorovanie mnohých rozdielnych aspektov Paríža. V miestnych pokojných uliciach objavíte vínne bary a málo známe múzeá
Z Butte (kopca) ako hovoria Parížania, sa môžete odvážiť vykročiť do krajiny alebo ju precestovať autobusom, prípadne malým vlakom - stanice Pigalle, Saint Georges, a Batignolles sú nablízku.

 

 

Letenky do Francúzska ponúkajú aj Notre-Dame a Musée d ´Orsay

letenky do francúzskaNotre-Dame – tento nádherný kúsok gotického umenia navrhol parížsky biskup Maurice de Sully. Katedrála bola postavená počas 12. a 13.storočia. V 19. storočí ju reštauroval Violletle duc. Predtým, než sa stala hviezdou novely Victora Huga a muzikálu, bola táto katedrála neoddeliteľnou súčasťou histórie Parížanov. Postavená na ostrove Le de la Cité, je úžasným architektonickým vrcholom gotiky a symbolickým miestom. Návšteva Notre-Dame je začlenená do pešej trasy z jedného ostrova na druhý na rieke Seina. 

Musée d ´Orsaybolo pôvodne vlakovou stanicou pre cestujúcich, ktorí smerovali na juhozápad Francúzska. Postavil ho  Victor Laloux v roku 1900. V súčasnosti je to veľkolepé múzeum. V tejto stavbe z kovu a skla je sústredená dôležitá zbierka prác impresionistov z rokov 1848-1914. Návštevu v múzeu si môžete skombinovať s relaxačnou zastávkou v Luxemburských záhradách alebo v niektorej z príjemných kaviarní v Saint Germain des Prés.

Odporúčame rezervovať si letenky do Francúzska na jar alebo v lete a precestovať časť Francúzska vlakom. Máte možnosť vidieť nekonečné vinice, nádherné malé dedinky a skvostnú krajinu.  

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky