Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:00 telefón: +421 (0) 905 743 220

Letenky do Calgary

Calgary

Letenky do CalgaryCalgary je najväčšie mesto v kanadskej provincii Alberta. Calgary sa nachádza medzi kanadskou prériou a na úpätí kanadských Skalistých hôr - Rocky Mountains. Po tom, ako bol v tejto oblasti objavený olej                 v skorých rokoch 19. storočia, Calgary sa rozvíjalo, a dnes je jednou z najväčších metropolitných oblastí v Kanade. Každý rok priťahuje tisícky turistov najmä na svoje svetoznáme rodeo, Calgary Stampede.

Kým Calgary sa skladá z niekoľkých štvrtí, jadro v centre mesta je miesto, kde je umiestnených množstvo obchodných, zábavných a nákupných štvrtí. Najznámejšie pešie nákupné zóny sú Stephen Avenue Walk a Barclay Mall.

Calgary je domovom pre veľké množstvo mrakodrapov s vyhliadkovými palubami, ktoré ponúkajú neuveriteľný výhľad na mesto a Rocky Mountains. Veľmi pozoruhodné sú aj The Bow a Calgary Tower. Calgary ponúka množstvo rodinných aktivít a atrakcií vrátanie ZOO, botanickej záhrady, zábavných parkov a vedeckých centier.

Letenky do Calgary ponúkajú:

Letenky do CalgaryV Calgary si prídu na svoje turisti a návštevníci všetkých vekových kategórií. Je tam živé umenie a kultúrna scéna, s veľkou koncentráciou múzeí, galérií, divadiel, baletov, a ďalších umeleckých aktivít. Ak navštívite Calgary v lete, určite si nenechajte ujsť niektorý z hudobných festivalov pod holým nebom. Mesto však ponúka aj rôzne filmové festivaly, tanečné, festival remesiel a potravín, už spomínaný Calgary Stampede, oslava Old West, ktorá sa koná viac ako desať dní, Chuckwagon závody, prehliadky, súťaže a mnohé iné.

Pre bohatý nočný život Calgary ponúka širokú škálu krčiem, barov a nočných klubov. Najznámejšie oblasti pre večernú zábavu sú Beltline a 17th Avenue.

Letenky do Calgary a do sveta

Cestovná kancelária Vzlietni ponúka letenky do Calgary a iných svetových destinácií za najlepšie ceny. Zakúpte si letenky do Calgaryprostredníctvom našej online rezervácie.

Ubytovanie a letenky do Calgary môžete získať jednoducho a rýchlo, bez zbytočného čakania. Jednoducho vyplníte objednávkový formulár na našej stránke, zvolíte si vami požadovaný dátum a miesto, a o ostatné sa postaráme my. Pre viac informácií nás môžete informovať na tel. čísle 02 / 5296 3124.

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky