Vytvoriť profil Moj profil
Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:30 telefón: 00421 2 5296 3113
Zaregistrujte sa do nášho newslettra
mail:

Letenky do Birminghamu

Birmingham

Letenky do Birminghamu - VzlietniBirmingham je druhé najväčšie mesto v Anglicku. Je to metropolitný okres v grófstve West Midlands. Mesto sa preslávilo v Priemyselnej revolúcii vo Veľkej Británii, vďaka čomu bolo pomenované ako „továreň sveta“ alebo „mesto tisícich remesiel“.

S letenkami do Birminghamu zažijete zaujímavé zážitky. Navštívte jedinečné atrakcie v Birminghame. Na začiatok, nechajte sa previesť vlajkovou loďou National Sea Life Centre na veľkolepú podmorskú plavbu. Potom, prejdite sa skleneným tunelom, ktorý je obklopený obrovským množstvom vody (milión litrovou oceánovou nádržou), kde môžete vidieť obrovské zelené morské korytnačky, žraloky, rôzne tropické ryby, ktoré plávajú len pár centimetrov nad vašimi hlavami. Vaša dovolenka môže začať zaujímavým dobrodružstvom. Rezervujte si letenky do Birminghamu spolu s ubytovaním a spoznajte tieto skvelé miesta na vlastnej koži.

Letenky do Birminghamu ponúkajú:

Cadbury World je čokoládový svet plný zábavy pre všetky vekové kategórie. Preto pol milióna ľudí navštevuje toto miesto, kde spoznávajú históriu, „kúzlo“ čokolády a samozrejme celý proces výroby tejto jedinečnej čokolády. Hovoria tomu čokoládové nebo.

Ponorte sa do histórie, starej niekoľko tisíc rokov, na hrade Warwick. Hrad sľubuje zážitok, kde staroveké mýty a kúzelné príbehy spustia vašu fantáziu. Skvelým miestom je aj ulica s domami tzv. „Back to Back Housing“, v ktorej sa akoby vrátite v čase. Toto miesto z 19. storočia je krásne zrenovované. Je to nádvorie domov pracujúcich ľudí strednej triedy. Je to príbeh rozprávaný ľuďmi, ktorí tu žili a pracovali počas rokov 1840 – 1977.

Letenky do Birminghamu

Letenky do BirminghamuS letenkami od spoločnosti Vzlietni môžete cestovať do rôznych zaujímavých krajín za históriou, exotikou, morom, či kultúrou. Letenky do Birminghamu ako aj iné letenky spolu s ubytovaním si teraz môžete rezervovať online na stránkach cestovnej kancelárie Vzlietni.

Pri vašej návšteve Birminghamu si nenechajte ujsť aj návštevu múzea Thinktank Birmingham Science Museum, ktorého súčasťou je desať tematických galérií inšpiratívnej a interaktívnej zábavy. Je to najmodernejšie múzeum vedy. Môžete tam zistiť všetko,  detailný pohľad letadla od základov, vidieť lokomotívu skutočnej veľkosti a mnohé iné zaujímavosti. 

Ak túžite na vašej dovolenke cestovať aj do iných miest v Anglicku, napr. do Londýna, cestovanie je veľmi jednoduché. Keď sa vyberiete vlakom, v Londýne ste za hodinku a pol a počas cesty máte možnosť vidieť nádherné okolie dedín a anglickej krajiny. 

Letenky na Vzlietni.sk

V Birminghame je aj skutočne úžasné planetárium. Pomocou novej digitálnej technológie prezentujú úchvatné snímky na 360° klenutom strope. Ocitnete sa v centre diania, a toto poskytuje návštevníkom úplne pohlcujúci zážitok, najlepší aký ste kedy zažili. K dispozícii je aj vonkajšia záhrada, ktorá ponúka interaktívny vonkajší prieskum vesmíru. Pre dobrodružný a zábavný deň pre celú rodinu s témou inžinierstva, mechaniky a dopravy, s jedinečnými exponátmi a zábavnými zónami, zvoľte toto jedinečné múzeum.

Okrem spomenutých atrakcií môžete v Birminghame vidieť a zažiť oveľa viac. Neváhajte a rezervujte si vaše letenky do Birminghamu už dnes. www.vzlietni.sk

 

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky

Letenky  -  Letenky Online  -  Lacné letenky -  Víza do Ruska  -  Letenky do Austrálie  -  Letenky do USA  -  Letenky do Kanady  -  Letenky do Thajska  -  Letenky do Dubaja  -  Letenky na Floridu  -  Letenky do Francúzka  -  Letenky do New Yorku  -  Letenky do Paríža  -  Letenky do Amsterdamu  -  Letenky do Anglicka  -  Letenky do Barcelony  -  Letenky do Holandska  -  Letenky do Ríma  -  Letenky do Toronta  -  Letenky do Vancouveru  -  Letenky do Madridu  -  Letenky do Bangkoku  -  Letenky do Sydney  -  Letenky do Bristolu  -  Letenky do Chicaga  -  Letenky do Liverpoolu  -  Letenky do Manchestru  -  Letenky do Nice  -  Letenky do Birminghamu  -  Letenky do Tampy  -  Letenky do Montrealu  -  Letenky do Seatlu  -  Letenky do Calgary  -  Letenky do Austinu  -  Letenky do Denveru