Vytvoriť profil Moj profil
Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:30 telefón: 00421 2 5296 3113
Zaregistrujte sa do nášho newslettra
mail:

Letenky do Barcelony

Letenky do Barcelony

barcelonyBarcelona (1,75 milióna  obyvateľov) hlavné mesto Katalánska a druhé najväčšie mesto Španielska vás určite zaujme a očarí neopakovateľnou architektúrou

Nájdete tu stavby zo všetkých období  ale  obdobie moderny a predovšetkým stavby  architekta  Antoniho Gaudií sú jedinečné a jeho rukopis  ihneď rozpoznáte.  Mesto však ponúka o mnoho viac...  Aj vy ho môžete spoznať , ak si rezervujete letenky do Barcelony, teraz za veľmi priaznivé ceny.

 

Pohoda a nákupy v Barcelone | Lacné letenky do Barcelony 

barcelonyChcete si len tak užívať atmosféru tohto jedinečného mesta? Rezervujte si letenky do Barcelony a prejdite sa po bulvároch  Passeig de Gracia alebo pešej zóne Las Ramblas,  zaujmú vás pouliční umelci,  zlákajú vás miestne kaviarničky, určite navštívte jedinečnú tržnicu La Bougueria a nezabudnite ochutnať originálne  španielske tapas.

Letenky do Barcelony ponúkajú aj obchody so španielskou módou, ktoré  oslovia každú ženu. Úspešný nákup si zaslúži odmenu , napríklad pohárik  najznámejšieho vína tohto regiónu  Cava.  Šumivé víno značky Freixenet  vyrábané v miestnej vinárni a  je  preslávene  po celom svete .

 

Umenie a história  v Barcelone

barcelonyUmenie  a história sú v Barcelone všadeprítomné, je prakticky nemožné si ich nevšimnúť.

Čo by ste určite mali navštíviť alebo aspoň vidieť   je  Katedrála Sagrada Familia  (nedokončený chrám  A. Gaudího),  Gotickú štvrť  (najstaršia časť Barcelony),  Parc Güell  fascinujúci svet pozostávajúci zo záhrad a architektonických foriem , ktoré spolu vytvárajú rozprávkovú  „ krajinu zázrakov“.

 

Šport v Barcelone

letenky do barcelonyNezaujíma  Vás futbal a nechápete oduševnených fanúšikov?  Nezúfajte , letenky do Barcelony umožňnujú tiež návštevu futbalového štadiónu  Nou Camp  v Barcelone  sídlo FC Barcelona (Barca) a všetko pochopíte. Štadión pojme  takmer 100.000 divákov, počas jeho prehliadky (vstupne 20,- €)   si môžete prezrieť šatňu súperov, tribúnu pre žurnalistov a komentátorov,  múzeum s trofejami a klubovú predajňu. 

Úplne najlepšie je však  zažiť atmosféru zápasu FC Barcelona v  domácom prostredí a vidieť hrať na vlastné oči hráčov ako sú L. Messi, A. Iniesta,C. Fabregas,  D.Vila atď.

 

Deti a rodina | Letenky do Barcelony

Lacné letenky do Barcelony si môžete kúpiť  pre dvojicu alebo aj celú vašu rodinu. Ani rodiny s deťmi sa v Barcelone nemusia nudiť. Najväčšie akvárium v Európe  ponúka neobyčajný zážitok pre malých i veľkých.

4,5 miliónoch litrov morskej vody  si spokojne  pláva cca 4.000  rýb z rôznych morí a oceánov,  80 metrov dlhý sklenený tunel   vás ponorí aj do ríše žralokov.

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky

Letenky  -  Letenky Online  -  Lacné letenky -  Víza do Ruska  -  Letenky do Austrálie  -  Letenky do USA  -  Letenky do Kanady  -  Letenky do Thajska  -  Letenky do Dubaja  -  Letenky na Floridu  -  Letenky do Francúzka  -  Letenky do New Yorku  -  Letenky do Paríža  -  Letenky do Amsterdamu  -  Letenky do Anglicka  -  Letenky do Barcelony  -  Letenky do Holandska  -  Letenky do Ríma  -  Letenky do Toronta  -  Letenky do Vancouveru  -  Letenky do Madridu  -  Letenky do Bangkoku  -  Letenky do Sydney  -  Letenky do Bristolu  -  Letenky do Chicaga  -  Letenky do Liverpoolu  -  Letenky do Manchestru  -  Letenky do Nice  -  Letenky do Birminghamu  -  Letenky do Tampy  -  Letenky do Montrealu  -  Letenky do Seatlu  -  Letenky do Calgary  -  Letenky do Austinu  -  Letenky do Denveru