Vytvoriť profil Moj profil
Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:30 telefón: 00421 2 5296 3113
Zaregistrujte sa do nášho newslettra
mail:

Letenky do Austrálie

Letenka do Austrálie

Letenka do AustrálieAustrália je štát ležiaci v Austrálii a Oceánii a je šiestou najväčšou krajinou na svete. K Austrálii patrí aj niekoľko menších ostrovov, najväčším je Tasmánia. Austrália je obrovská krajina, svojou rozlohou je hneď za Brazíliou a Spojenými štátmi. V porovnaní s týmito dvoma krajinami je však populáciou oveľa menšia. Aj preto je táto krajina známa pre svoje široké, rozľahlé priestory, ale aj prírodné krásy, ako sú Veľký bariérový útes, Outback, Uluru, a taktiež množstvo nádherných pláží. Austrália je tiež krajina s vysoko urbanizovanými mestami, najmä Sydney, Melbourne, Brisbane a Perth.

Letenka do Austrálie je v ponuke spoločnosti Vzlietni po celý rok. Prostredníctvom online rezervácie vám pomôžeme vybrať ubytovanie a letenky do Austrálie za najlepšiu cenu.

Letenka do Austrálie vás víta aj do týchto miest:

Brisbane, Queensland 

Brisbane je hlavné, najľudnatejšie mesto austrálskeho štátu Queensland a tretie najväčšie v Austrálii. Nachádza sa v juhovýchodnom Queenslande, v blízkosti Tichého oceánu a na brehoch rieky Brisbane medzi zátokou Moreton a Veľkým predelovým pohorím.

Mesto je strediskom turistiky. Najnavštevovanejšie pláže sú Sunshine Coast a Gold Coast. Nachádzajú sa tu univerzity, galéria, štátna knižnica a múzeum, observatórium, početné parky, botanická a zoologická záhrada.

Melbourne, Victoria 

Toto mesto je obklopené krištáľovo čistými vodami oceánu, je tam nemálo turistických atrakcií, obchodov, reštaurácií a možnosti zábavy. Nenechajte si ujsť návštevu Imigračného múzea, Múzeum zlatých pokladov, Starú väznicu, Národnú galériu Victoria, Kráľovskú botanickú záhradu, Fitzroy záhradu či Melbourne akvárium.

Darwin, Severné územie 

Ak budete mať dostatok času na cestovanie po krajine, určite navštívte Severné územie v Austrálii. Nachádza sa tam historické mesto Darwin, bohaté najmä na vojnovú históriu. Krajina ponúka trekkingové trate a okolité zaujímavosti ako Národný park Kakadu, Arnhem Land, Jim Jim Falls, Litchfield Nationl park a krokodíliu farmu.

Ostrov Fraser, Queensland

Najväčší piesočný ostrov sveta je ostrov Fraser. Tento tropický ostrov zaberá 184 000 ha so 120 km krásneho Fraser pobrežia. Je to jedinečné miesto plné neskutočne krásnych panoramatických vyhliadok.

Veľký bariérový útes

Tento vznikol pred takmer 10 000 rokmi a je jedným z najstarších žijúcich koralových útesov na svete. Ak ste milovníkom potápania a vodných športov, Veľký bariérový útes bude pre vás skutočným rajom. Tento útes patrí medzi najkrajšie „divy sveta“. Ponúka tiež viac ako 2000 rôznych druhov rýb a viac než 500 druhov koralových polypov. V blízkosti útesov sa oplatí navštíviť dve mestá a to Cairns a Townsville.

Online rezervácia letenky do Austrálie

V Austrálii je množstvo krás, ktoré by nemali byť prehliadnuté. Zatiaľ čo väčšina ľudí myslí hneď na Sydney pri návšteve Austrálie, ak chcete spoznať skutočnú Austráliu, na juhu krajiny môžete vidieť množstvo fascinujúcich destinácií. Navštívte príjemné, zaujímavé, historicky a kultúrne iskriace miesta, plné dobrodružstiev a zážitkov. Prostredníctvom letenky do Austrálie môžete spoznať nádherné miesta o akých sa vám zatiaľ len snívalo. Letenky do Austrálie nájdete na www.vzlietni.sk 

 

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky

Letenky  -  Letenky Online  -  Lacné letenky -  Víza do Ruska  -  Letenky do Austrálie  -  Letenky do USA  -  Letenky do Kanady  -  Letenky do Thajska  -  Letenky do Dubaja  -  Letenky na Floridu  -  Letenky do Francúzka  -  Letenky do New Yorku  -  Letenky do Paríža  -  Letenky do Amsterdamu  -  Letenky do Anglicka  -  Letenky do Barcelony  -  Letenky do Holandska  -  Letenky do Ríma  -  Letenky do Toronta  -  Letenky do Vancouveru  -  Letenky do Madridu  -  Letenky do Bangkoku  -  Letenky do Sydney  -  Letenky do Bristolu  -  Letenky do Chicaga  -  Letenky do Liverpoolu  -  Letenky do Manchestru  -  Letenky do Nice  -  Letenky do Birminghamu  -  Letenky do Tampy  -  Letenky do Montrealu  -  Letenky do Seatlu  -  Letenky do Calgary  -  Letenky do Austinu  -  Letenky do Denveru