Vytvoriť profil Moj profil
Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:30 telefón: 00421 2 5296 3113
Zaregistrujte sa do nášho newslettra
mail:

Letenky do Austinu

Austin, Texas

Letenky do Austinu, Texas - Vzlietni.skAustin je hlavné mesto a 4. najväčšie  v americkom štáte Texas. Toto mesto ponúka 22 akrov nádherne upravených trávnikov, 17 pamiatok a ohromujúce historické budovy, a pohľad do histórie a politiky Texasu. Návštevnícke centrum ponúka rad zaujímavých exponátov a obchod so suvenírmi a samotná budova Capitol zobrazuje nádhernú dobovú architektúru. Okolie Capitolu je ideálne na pikniky a dlhé poobedné prechádzky. Budova Capitol bola otvorená v roku 1888 a dodnes je veľkým symbolom Texaskej histórie a politiky.

Letenky do Austinu ponúkajú:

Okrem zaujímavej histórie, ktorú môžete spoznať návštevou pamiatok, divadiel a múzeí, môžete spoznať množstvo zaujímavých ľudí a zabaviť sa na rôznych festivalových podujatiach. Letenky do Austinu získate jednoducho prostredníctvom online rezervácie. Na našich stránkach Vzlietni.sk si môžete jednoducho vybrať z našej ponuky ubytovanie i letenky do Austinu za výhodné ceny.

Jazero Lady Bird, a turistický a cyklistický chodník (Lady Bird Lake and Hike and Bike Trail)

Jazero Lady Bird (pod týmto názvom od roku 2007) sa kedysi nazývalo Mestské jazero. Jazero bolo premenované po prvej dáme Lady Bird Johnson. Jazero je obľúbeným miestom nie len pre turistov ale aj domácich, vďaka skvelým možnostiam plavby v kajaku, kanoistiky, veslovania a jazdenia na vodných skútroch. Okolo jazera vedie cyklistický chodník, ktorý je asi 10 km dlhý. Táto lokalita je tiež obľúbená vďaka rôznym festivalom a aktivitám.

Šiesta ulica (Sixth Street)

Tí, ktorí aspoň trošku poznajú Austin, si pri predstave na top turistickú atrakciu, predstavia ako prvú Šiestu ulicu. Ulica predstavuje dlhý pás barov, hudobných sál a reštaurácií, a ponúka rušný  nočný život od štvrtku do nedele večera. Na tejto ulici stretnete najmä veľa vysokoškolákov.

Austinské detské múzeum

Toto detské zábavné múzeum sa nachádza sa v samom srdci mesta. Múzeum slúži ako zábavné aj poučné miesto pe deti, nájdete tam pravidelný čas rozprávania príbehov, vedecké demonštrácie, semináre a tábory aj pre tých najmenších. Toto miesto je skvelé najmä ak hľadáte nejaké aktivity pre deti v zlom počasí.

Divadlo Paramount

Toto divadlo je takmer storočie staré a teda najstaršie prežívajúce divadlo v Austine. Kedysi slúžilo pre kancelárie Sama Houstona a pre ministerstvo vojny v Texase. Toto úradné miesto a národná pamiatka bola tiež domovom pre rôzne divadlá. Dnes slúži predovšetkým pre detské predstavenia, komediálne predstavenia a filmové projekcie

V Austine môžete navštíviť aj množstvo iných zaujímavých a zábavných miest. Stačí si rezervovať letenky do Austinu prostredníctvom našej online rezervácie na www.vzlietni.sk

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky

Letenky  -  Letenky Online  -  Lacné letenky -  Víza do Ruska  -  Letenky do Austrálie  -  Letenky do USA  -  Letenky do Kanady  -  Letenky do Thajska  -  Letenky do Dubaja  -  Letenky na Floridu  -  Letenky do Francúzka  -  Letenky do New Yorku  -  Letenky do Paríža  -  Letenky do Amsterdamu  -  Letenky do Anglicka  -  Letenky do Barcelony  -  Letenky do Holandska  -  Letenky do Ríma  -  Letenky do Toronta  -  Letenky do Vancouveru  -  Letenky do Madridu  -  Letenky do Bangkoku  -  Letenky do Sydney  -  Letenky do Bristolu  -  Letenky do Chicaga  -  Letenky do Liverpoolu  -  Letenky do Manchestru  -  Letenky do Nice  -  Letenky do Birminghamu  -  Letenky do Tampy  -  Letenky do Montrealu  -  Letenky do Seatlu  -  Letenky do Calgary  -  Letenky do Austinu  -  Letenky do Denveru