Vytvoriť profil Moj profil
Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:30 telefón: 02 / 5296 3124
Zaregistrujte sa do nášho newslettra
mail:

Lacné letenky


      

Lacné letenky pre každého

Lacné letenky Milióny ľudí na celom svete milujú cestovanie, pretože cestovanie znamená navštevovanie nových miest, krajín, spoznávanie nových ľudí, ich spôsob života, zvyky ale i jazyk. Najobľúbenejšou a najrýchlejšou formou dopravy je tá letecká. Ľudia samozrejme hľadajú lacné letenky, aby ušetrili peniaze buď na náklady spojené s pobytom vo vybranej destinácii, alebo ušetrili na ďalšiu cestu. Na stránke vzlietni.sk vám ponúkame lacné letenky do Európy, Ázie, Ameriky aj Afriky, takže možností je tu naozaj veľmi veľa. Stačí len niekoľko kliknutí a môžete cestovať.

Cestovanie lietadlom sa stalo známe a obľúbené už od úplného začiatku. Teda od roku 1903, keď bratia Wrightovi uskutočnili let na prvom motorom poháňaným lietadlom Flyer 1. Tento let síce trval iba 12 sekúnd a lietadlo prešlo vzdialenosť iba 36 metrov, no v oblasti lietania to bol obrovský pokrok. Od doby keď sa začalo s leteckou prepravou až po niekoľko rokov späť bolo cestovanie lietadlom dostupné iba pre ľudí finančne dobre zabezpečených. No časom ako sa technológie zdokonalili, vybudovalo sa viac letísk a vzniklo množstvo leteckých spoločností, cestovanie lietadlom sa začalo stávať čoraz dostupnejším aj pre ľudí s priemerným príjmom. Dnes už letecké spoločnosti ponúkajú lacné letenky, v snahe získať čím najviac zákazníkov a poskytnúť im možnosť cestovania za prijateľnú cenu kdekoľvek vo svete.

Stačí pár kliknutí a lacné letenky sú vaše

lacné letenky od vzlietni.sk Lacné letenky kúpite úplne jednoducho. Môžete si ich kúpiť doma, v práci, v kaviarni a podobne. Stačí mať  prístup na internet a kreditnú kartu. Zadáte destináciu odkiaľ a kam chcete letieť, dátum odletu, v prípade  spiatočnej letenky aj príletu, pár základných údajov a je to hotové. Letenka vám príde na váš email,  z ktorého si ju vytlačíte, prípadne si ju prevezmete priamo na letisku pred samotným odletom. Je to rýchle,  pohodlné a praktické. Letenku si samozrejme môžete zakúpiť aj pred cestou na ktoromkoľvek letisku, no  musíte rátať s tým, že jej cena bude o niečo vyššia. Ak chcete kúpiť lacné letenky, je potrebné si ich  zabookovať o niečo skôr. Ceny leteniek môžete sledovať priamo na stránke alebo si nechať zasielať informácie o všetkých akciách a novinkách emailom.

Letecké spoločnosti často ponúkajú akcie, vďaka ktorým si môžete kúpiť lacné letenky a navštíviť rôzne kúty sveta. Spoznávanie nových krajín je nielen zábavné ale aj dobrodružné. Cestovať lietadlom však nemusíte iba na dovolenku či prázdniny, ale napríklad aj kvôli služobnej ceste, obchodom či rôznym iným povinnostiam. Nezáležiac na tom, či cestujete sami, s priateľmi alebo rodinou, letecké spoločnosti sa svojim zákazníkom snažia vychádzať čo najviac v ústrety. Preto keď si kupujete svoju letenku, za malý príplatok si môžete vybrať miesto, na ktorom chcete sedieť, zadať koľko batožiny si budete so sebou brať, z ponúkaného menu si objednať jedlo, ktoré chcete počas letu jesť. V prípade, že sa po vystúpení z lietadla budete potrebovať niekam dostať, pri kupovaní letenky si zároveň môžete prenajať auto z ponúkaného výberu. V prípade, že po lete alebo medzi letmi nemáte kde prenocovať, spolu s letenkou si rovnako môžete objednať aj hotelovú izbu či apartmán.

 

vzlietni

Staráme sa o vaše pohodlie a spokojnosť

lacné letenky do celého sveta Cestovanie so sebou prináša nekonečne veľa zážitkov, ktoré niekedy začínajú už na letisku, ba možno aj o niečo skôr. Cestujeme preto, aby sme spoznali svet, rozšírili si svoje obzory a mnohokrát aj preto, aby sme utiekli od každodennej reality a stereotypu. Využiť akcie leteckých spoločností, ktoré ponúkajú lacné letenky sa naozaj oplatí. Každý človek je totiž spokojnejší keď vie, že urobil výhodný nákup. Vďaka lacným letenkám môžete ušetrené eurá minúť na niečo, čo vám počas vášho pobytu vo vybranej destinácii urobí radosť. A to napríklad na ochutnávku miestnych jedál, návštevu múzeí a rôznych pamiatok, atrakcií, nákup suvenírov a podobne. Alebo si peniaze ušetriť na ďalšiu cestu. Veď s lacnými letenkami si môžete dovoliť cestovať aj viac než raz do roka.

Čas je v dnešnej dobe veľmi vzácny, preto cestovanie lietadlom nabralo na popularite aj kvôli tomu, že sa na vybrané miesto dostanete oveľa rýchlejšie, než ktorýmkoľvek iným dopravným prostriedkom. Ak cestujete do vzdialenejšej destinácie a let trvá dlho, skrátiť si ho môžete pozeraním televízie, počúvaním hudby, čítaním, jedením alebo spaním. O váš komfort sa postarajú stewardky alebo stewardi, ktorý sa snažia vyhovieť všetkým požiadavkám cestujúcich. Ak cestujete do krajiny vzdialenej niekoľko časových pásem, musíte rátať s časovým posunom, ktorý niektorí ľudia zvládajú lepšie a iní horšie. Nepríjemnosťou pri cestovaní, konkrétne pri vzlietaní alebo pristávaní môže byť napríklad aj bolesť uší alebo zaľahnutie v uchu. Ako prvá pomoc sa odporúča žutie žuvačky, prehĺtanie slín alebo nejakého nápoja. Ak vám toto nepomáha, skúste pred cestou užiť pseudoefedrín.

Vezmite na cestu aj svojho štvornohého kamaráta

letenky do celého sveta Moderná letecká doprava poskytuje možnosť na palubu lietadla vziať aj domáce zvieratá. Nájde sa totiž  veľa takých, ktorí bez svojich štvornohých miláčikov domov neopustia, pretože chcú, aby svoje zážitky  zdieľali s nimi. Ak chce teda človek letieť aj so zvieraťom, musí ho nejaký čas pred odletom vziať na  veterinárne vyšetrenie a získať potrebné dokumenty. Okrem toho, zviera rovnako ako človek, potrebuje  nejaký doklad totožnosti, cestovný pas. Aby zviera cestu zvládlo bez stresov, odporúča sa mu dať sedatívum,  ktoré samozrejme musí predpísať veterinár. Okrem toho si musíte zabezpečiť prepravku pre zvieratá, ktorá  musí spĺňať kritériá stanovené leteckou spoločnosťou. Keď teda kupujete lacné letenky, aby ste navštívili  niektorú destináciu, zobrať so sebou vaše domáce zviera nebude problém.

Letenky od Vzlietni.sk

lacné letenky Cestovanie a lietanie je jedna z najobľúbenejších aktivít mnohých ľudí. Je to vzrušujúce, zábavné a oddychové zároveň. Poznávanie rôznych kultúr či užívať si nedotknutú exotickú prírodu nás baví už aj preto, lebo akosi vyjdeme z toho nášho stereotypu, z veľkej bubliny starostí a zhonu, a prejdeme akoby do iného sveta. Cestovanie veľmi dobre a zdravo pôsobí na psychiku človeka, a preto sa mnohí z nás snažia tak často, ako sa len dá. V našej cestovnej kancelárii nájdete lacné letenky do vašich obľúbených dovolenkových destinácií.

Krátke víkendové výlety spestria bežné dni a obohatia vás o mnohé zábavné zážitky. Lacné letenky teraz môžete získať online na stránkach spoločnosti Vzlietni. Vďaka týmto letenkám môžete cestovať na kratšie zájazdy alebo plnohodnotnú dovolenku aj niekoľkokrát do roka.

Už nemusíte na last minute ponuky od cestovných kancelárií, aby ste si mohli dovoliť vašu vysnívanú dovolenku. Na Vzlietni.sk nájdete lacné letenky po celý rok. 

 

 

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky

Letenky  -  Letenky Online  -  Lacné letenky -  Víza do Ruska  -  Letenky do Austrálie  -  Letenky do USA  -  Letenky do Kanady  -  Letenky do Thajska  -  Letenky do Dubaja  -  Letenky na Floridu  -  Letenky do Francúzka  -  Letenky do New Yorku  -  Letenky do Paríža  -  Letenky do Amsterdamu  -  Letenky do Anglicka  -  Letenky do Barcelony  -  Letenky do Holandska  -  Letenky do Ríma  -  Letenky do Toronta  -  Letenky do Vancouveru  -  Letenky do Madridu  -  Letenky do Bangkoku  -  Letenky do Sydney  -  Letenky do Bristolu  -  Letenky do Chicaga  -  Letenky do Liverpoolu  -  Letenky do Manchestru  -  Letenky do Nice  -  Letenky do Birminghamu  -  Letenky do Tampy  -  Letenky do Montrealu  -  Letenky do Seatlu  -  Letenky do Calgary  -  Letenky do Austinu  -  Letenky do Denveru