Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:00 telefón: +421 (0) 905 743 220

First moment - Last moment

First moment, last moment, akcie

Asi každý z nás má dobrý pocit ,keď nakupuje s vedomím , že nakúpil výhodne alebo lacnejšie.

Množstvo ponúk , akcií a zliav spôsobuje , že sa klienti len veľmi ťažko orientujú . Obzvlášť ak niektoré cestovné kancelárie lákajú klientov na "výhodné ceny ", ktoré však nie sú konečné a po doúčtovaní všetkých položiek ( letiskových poplatkov , palivových príplatkov, poistenia a pod. ) sa cena výrazne zvýši oproti pôvodnej ponuke.

Preto je dôležité porovnávať až komplexnú cenu za celý zájazd pre celú rodinu.

Vysoké zľavy sa dajú totiž poskytovať len z vysokých cien !!

Je určite lepšie si v pokoji porovnať ponúkané ceny tých istých hotelov od rôznych cestovných kancelárií a nájsť tú najvýhodnejšiu ponuku. V zásade platí , kto skôr vyberá, má širšiu ponuku a môže si uplatniť aj rôzne bonusy (first moment) na skôr zakúpené zájazdy.

Ak nestihnete využiť zvýhodnené ponuky platné do konca januára, nemusíte si zúfať ponúk je a bude stále dosť a Vy sa zase môžete rozhodovať s ohľadom aj na politickú situáciu v jednotlivých krajinách . Tá je v poslednom čase vo vicerých turisticky obľúbených krajinách nestabilná. A tak tí čo hľadajú na poslednú chvíľu môžu využiť zas zvýhodnené ponuky last moment.

A ak si nájdete vhodný zájazd, letenku či ubytovanie v našich rezervačných systémoch, ktoré vám už ponúkajú ceny zohľadňujúce:

  • aktuálne bonusy cestovných kancelárii (first moment, last moment)
  • hotelové zľavy,
  • akciové ceny leteckých spoločností,

tak ste automaticky zaradený do zlosovania o víkendový letecký zajazd do jednej z európskych metropol.

Každý , kto si zakúpi služby na www.thomascook.sk v hodnote min 100,- EUR do 15.6. 2012 sa automaticky dostáva do súťaže.

Letecký víkendový zájazd pre 2 osoby
     
do jednej z európskych metropol
Paríž , Londýn, Rím, Amsterdam, Brusel, Berlín,Madrid

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky