Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:00 telefón: +421 (0) 905 743 220

Typy hotelov a rezortov v ponuke Thomas Cook

Cestovná kancelária Thomas Cook má rovnako ako iné svetové cestovné kancelárie niekoľko základných typov hotelov a hotelových rezortov, ktoré ponúka svojim zákazníkom. Neznamená to síce, že iné typy hotelov v ich ponuke nie sú, ale tieto sú najčastejšie. Pokiaľ sa chcete v týchto hoteloch vedieť orientovať, tak vám prinášame jednoduché rozdelenie, vďaka ktorému budete vždy vedieť čo od daného typu hotelu očakávať. Rovnako aj na aký typ hostí a dovolenkárov je hotelový rezort zameraný.

 

SENTIDO Hotely & Rezorty

Zaručujú pohodu a dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov.

Dovolenky v týchto rezortoch sú určené pre náročných cestovateľov, páry alebo menšie rodiny, ktorí ocenia kvalitu a zaručenú pohodu. Tieto hotely sú charakteristické pestrou a čerstvou kuchyňou, tematickými bufetovými stolmi a ponukou Á-la-carte reštaurácií doplnenými o lokálne špeciality. Rovnako aj neskoré raňajky alebo animačný program so zameraním na všetky skupiny návštevníkov.

smartline Hotely

Zaručujú skvelú dovolenku za super cenu.

Hotely a rezorty určené pre dovolenkárov, ktorí hľadajú ideálny pomer medzi cenou dovolenky a jej kvalitou. Dôležitá je tu rovnako aj blízkosť pláže a trendy zariadenie. Rovnako aj bezprostredná atmosféra a WLAN v loby.

Sunprime Hotely

Dovolenka určená pre dospelých.

Pokiaľ ste sa rozhodli užiť si dovolenku iba s partnerom alebo priateľmi, tak práve tieto hotely vám zaručia kľud a pohodu pre váš oddych. Podmienkou týchto hotelov je vek hostí vyšší ako 16 respektíve 18 rokov. Ponúkajú pritom komfortné a moderné zariadenie, ktoré je určené práve pre túto cieľovú skupinu.

IBEROSTAR Hotely & Rezorty

Stálica v ponuke hotelov cestovnej kancelárie Thomas Cook. Táto hotelová sieť pôsobí na trhu už viac ako 50 rokov a svoje hotely má v 18 krajinách sveta. Zameriava sa pri tom na poskytovanie služieb vyššej a luxusnej triedy, takže hotely vynikajú perfektnými službami, kvalitnou kuchyňou a aj skvelou polohou. Vďaka týmto aspektom dokážu skvele plniť všetky požiadavky svojich hostí.

 

Toto je základný prehľad o typoch hotelov a rezortov, ktoré sú ponúkané cestovnou kanceláriou Thomas Cook. Všetky tieto hotely sú aj v našej aktuálnej ponuke na obdobie jeseň/zima 2014 / 2015. Stačí si iba vybrať a využiť naše skvelé ponuky.

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky