Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:00 telefón: +421 (0) 905 743 220

Užite si letenku do Londýna z letiska Poprad už za 30 eur!

 

Nízko nákladová letecká spoločnosť WizzAir otvára novú pravidelnú leteckú linku medzi letiskami Poprad – Tatry a letiskom Londýn. Táto letecká linka začína premávať už 28. októbra 2014 a mala by do Tatier priviesť hlavne lyžiarov. Spoločnosť bude zabezpečovať dopravu na strojoch Airbus 320 s kapacitou 180 pasažierov.

Skvelá správa pre lyžiarov

Práve blízka dostupnosť lyžiarskych stredísk priamo z letiska robia z tejto linky veľké lákadlo pre lyžiarov z Veľkej Británie. Vďaka blízkosti kvalitných hotelov ako aj lyžiarskych stredísk dostatočnej kvality je táto ponuka konkurencieschopná aj v porovnaní s alpskými strediskami.

Spojenie Popradu so svetom

Práve vďaka znovuotvoreniu tejto v minulosti obľúbenej pravidelnej linky sa región Tatier a aj Liptova znovu spája so svetom aj z hľadiska dopravy. Keďže Londýn je jedným z dôležitých leteckých uzlov, bude jednoduchšie navštíviť región Tatier aj pre turistov z iných krajín sveta.

Práve turisti sú najočakávanejšou skupinou pasažierov na tejto pravidelnej linke. Je však aj na regionálnych centrách cestovného ruchu a aj na miestnych podnikateľoch turistov do regiónu Tatier a Liptova pritiahnuť. Ako sa toho zhostia záleží iba na nich, avšak pravidelná letecká linka je určite kvalitným marketingovým nástrojom.

Doprava za skvelú cenu

Ďalším benefitom tejto nízko nákladovej leteckej spoločnosti premávajúcej na linke Poprad – Londýn a späť budú rozhodne ceny za letenku. Pričom cena jednosmernej letenky začína už na 29,99 Eur. Čo je rozhodne zaujímavá ponuka aj pre slovenských turistov, ktorí chcú navštíviť práve britskú metropolu.

 

Letenky na toto spojenie si môžete zakúpiť už teraz aj na našich stránkach. Tak neváhajte a vzlietnite s nami z Popradu do Londýna priamou linkou práve teraz.

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky