Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:00 telefón: +421 (0) 905 743 220

RELAUNCH VZLIETNI

 

Okrem úplne nového dizajnu a štruktúry stránky sme pre Vás pripravili aj tieto novinky :

1) Možnosť vyhľadávania až z troch odletových letísk

Už si nemusíte porovnávať ceny pre odlety z jednotlivých letísk, aby ste si vybrali tú najvýhodnejšiu ponuku. Stačí si zadať tri odletové letiská a naša stránka Vám nájde tie najvýhodnejšie ponuky a zoradí ich podľa ceny .

2) Nové presné vyhľadávanie plus/mínus tri dni

Ak nemusíte cestovať v presne zadaných dátumoch, máme pre Vás nové vyhľadávanie plus/mínus tri dni, ktoré Vám vyhľadá najlacnejšiu ponuku aj na okolité dátumy. Ak potrebujete cestovať v presne vymedzených dátumoch, nie je problém. Stačí si vo vyhľadávacom formulári zaznačit ´´Presný dátum´´ a my Vám nájdeme tie najlacnejšie ponuky na Vami zadané dátumy.

3) Letenky od nízkonákladových dopravcov

Chcete ušetriť za letenku? Okrem klasických leteniek Vám ponúkame aj letenky od nízkonákladových dopravcov, ako napríklad Ryanair s odletmi z Bratislavy, Wizz Air s výhodnými cenami s odletom z Budapešti, easyJet  s odletmi z Prahy alebo Viedne a mnoho ďalších. To všetko pod jednou strechou na jedno vyhľadávanie na www.vzlietni.sk.

4) Špeciálne zvýhodnená cena ubytovania

Potrebujete k letenke ubytovanie? Alebo už máte cestu zabezpečenú, ale chýba Vám ubytovanie za dobrú cenu? Vybavili sme pre Vás bezkonkurenčné ceny ubytovania, ktoré nájdete iba na www.vzlietni.sk. Kliknite na položku „Rezervácia hotela“ po výbere konkrétneho letu a rezervujte si naraz letenku aj ubytovanie. Alebo kliknite na záložku HOTELY a rezervujte si ubytovanie samostatne. V každom prípade Vám vyhľadáme tie najlepšie ponuky podľa Vami zadaných kritérií. Platbu môžete zrealizovať kreditnou kartou priamo cez našu stránku, alebo až po príchode do hotela. Je iba na Vás, aký spôsob úhrady preferujete.

 

Veríme, že sa Vám naša nová stránka bude páčiť a budete sa na nej cítiť ako doma.

Spokojní klienti sú pre nás to najdôležitejšie.

 


 

 

 

 

 

 

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky