Vytvoriť profil Moj profil
Zákaznícky Servis
Po – Pia 9:00 – 17:30 telefón: 00421 2 5296 3113
Zaregistrujte sa do nášho newslettra
mail:

Výherca dvoch voľných leteniek od spoločností Vzlietni a AIR FRANCE

 Zapojili ste sa do našej ankety s možnosťou výhry 2 voľných leteniek od spoločnosti AIR FRANCE a už netrpezlivo čakáte na výsledok? Máme pre vás dobrú správu. Anketa bola po takmer troch mesiacoch ukončená a máme už aj výhercu.

Výhercom sa stáva pán Slavomír E. Výhercu sme už kontaktovali a dúfame, že nám zašle aspoň fotografiu z destinácie kam sa vybral vďaka výhre v našej súťaži.

Chceme sa poďakovať všetkým zúčastneným v súťaži za účasť a aj informácie, ktoré nám poskytli. Poslúžia nám na skvalitnenie a rozšírenie našich služieb podľa vašich požiadaviek. Zároveň sa tešíme vášmu záujmu o prispievanie vašich zážitkov na náš blog.

V blízkej dobe vytvoríme náš vlastný blog so zážitkami z cestovania našich zákazníkov. Všetkým písania chtivým zároveň ponúkneme aj možnosť prispievať na naše partnerské blogy. Niektoré z nich možno poznáte aj z našich sociálnych kanálov.

Ešte raz ďakujeme všetkým zúčastneným a budeme sa snažiť vám priniesť ďalšiu súťaž o zaujímavé ceny čo najskôr.

Prajeme veľa krásnych zážitkov získaných na cestách aj vďaka letenkám od slovenského predajcu Vzlietni.sk

 

 

Špeciálne ponuky

Zobraziť všetky

Letenky  -  Letenky Online  -  Lacné letenky -  Víza do Ruska  -  Letenky do Austrálie  -  Letenky do USA  -  Letenky do Kanady  -  Letenky do Thajska  -  Letenky do Dubaja  -  Letenky na Floridu  -  Letenky do Francúzka  -  Letenky do New Yorku  -  Letenky do Paríža  -  Letenky do Amsterdamu  -  Letenky do Anglicka  -  Letenky do Barcelony  -  Letenky do Holandska  -  Letenky do Ríma  -  Letenky do Toronta  -  Letenky do Vancouveru  -  Letenky do Madridu  -  Letenky do Bangkoku  -  Letenky do Sydney  -  Letenky do Bristolu  -  Letenky do Chicaga  -  Letenky do Liverpoolu  -  Letenky do Manchestru  -  Letenky do Nice  -  Letenky do Birminghamu  -  Letenky do Tampy  -  Letenky do Montrealu  -  Letenky do Seatlu  -  Letenky do Calgary  -  Letenky do Austinu  -  Letenky do Denveru